Titles you rated
The PacificRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0