Movies
Ratings
637
Reign Over MeRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.0