Titles you rated
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
BloodRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5