Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0