Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5
UnforgivenRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5