Series
Ratings
15
Thank YouRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The CloserRated ★ 3.5
MediumRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0