Titles you rated
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0