Movies
Ratings
104
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0