Series
Ratings
332
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Why Her?Rated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The First FrostRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Hidden LoveRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0