Series
Ratings
28
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0