Movies
Ratings
115
LUCK KEYRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5