Movies
Ratings
361
The Legend of HeiRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 4.5
The House of the Lost on the CapeRated ★ 4.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 4.0
Laughing Under the Clouds Gaiden partRated ★ 3.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.3 : Vengeance's HorizonRated ★ 3.5
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 3.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 4.0- The Royal Tutor MovieRated ★ 3.5
- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 5.0- HomeRated ★ 3.5
- The Snow RabbitRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5