Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0