Titles you rated
WonderRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5