Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5- Love at the CrossroadsRated ★ 3.5
Yes, No, or Maybe Half?Rated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.5
Given the MovieRated ★ 4.0