Titles you rated
ReturnRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0