Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Inheritance DetectiveRated ★ 0.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0