Titles you rated
The 15:17 to ParisRated ★ 3.5
Two GuysRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.0
PolarRated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
DumboRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 2.0
The RingRated ★ 0.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 2.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Spenser ConfidentialRated ★ 4.0- The SpyRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 1.0
On the Basis of SexRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
ShaftRated ★ 4.0