Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0