Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Girls' Last TourRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 0.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0