Movies
Ratings
230
The Incredible HulkRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5