Movies
Ratings
69
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0