Movies
Ratings
250
The ShiningRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5