Movies
Ratings
356
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5