Movies
Ratings
252
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
3-IronRated ★ 1.5
CanolaRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 1.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
A Girl at My DoorRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 0.5