Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 1.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.5- Tears of AfricaRated ★ 4.0
White VengeanceRated ★ 1.0
ElfRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 0.5
GoosebumpsRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0