Movies
Ratings
214
SunflowerRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
A DayRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0