Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0