Titles you rated
Baby DriverRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 2.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
MunichRated ★ 2.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
HannaRated ★ 2.5
88 MinutesRated ★ 2.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
SunshineRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 1.5
Public EnemiesRated ★ 2.5
Anger ManagementRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0