Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 1.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 1.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0