Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0