Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5