Titles you rated
The Wizard of OzRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
Your LetterRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
TronRated ★ 2.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Working ManRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.0- Only God Knows EverythingRated ★ 1.5