Series
Ratings
65- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.5
- 냉면 랩소디Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 2.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 5.0