Titles you rated
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.0
CrankRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
Blades of BloodRated ★ 3.0