Movies
Ratings
883
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WarfareRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Isoroku Yamamoto, the Commander-in-Chief of the Combined FleetRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The SalesmanRated ★ 3.0
20 Days in MariupolRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
Colors of WindRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0