Titles you rated
UntamedRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Witcher: Blood OriginRated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Lost Pirate KingdomRated ★ 3.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 4.5
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.5