Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5