Series
Ratings
22
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0