Series
Ratings
16
SherlockRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0