Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5