Movies
Ratings
339
Turning RedRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0