Series
Ratings
109
StrangerRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0