Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0