Titles you rated
Produce 101Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0