Movies
Ratings
452
A City of SadnessRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
People and MeatRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Chinese FeastRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The 39 StepsRated ★ 3.0
An Autumn AfternoonRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0