Titles you rated
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0