Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
CureRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 0.5
Helter SkelterRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 1.5
UpRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0