Titles you rated
The Holy MountainRated ★ 4.5
The Black HoleRated ★ 3.0- SubjectRated ★ 0.5
Method ActingRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 2.5
The Meaning of LifeRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 4.5
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
The Wicker ManRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.0
8½Rated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 2.5
IdaRated ★ 1.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 1.5