Titles you rated
AladdinRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.5
IdolRated ★ 1.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5